bicisport

Event Category Name
38 Pumphouse Cross SPORT MEN Mason Kendell
37 Pumphouse Cross SPORT MEN Greg Yanicki
19 Pumphouse Cross SPORT MEN David Stringer
11 Pumphouse Cross SPORT MEN Jay GROZELLE
7 Pumphouse Cross SPORT MEN Brent Topilko
29 Pumphouse Cross EXPERT MEN Trevor Roberts
28 Pumphouse Cross EXPERT MEN Darren PETTY
23 Pumphouse Cross EXPERT MEN Jason Proche
22 Pumphouse Cross EXPERT MEN Alan Oickle
19 Pumphouse Cross EXPERT MEN Simon Hirota
17 Pumphouse Cross Open Men Andrew Rockwell
14 Pumphouse Cross Open Men Jamie LAMB
4 Pumphouse Cross Open Men David Yexley
13 Pumphouse Cross Open Women Christina Hirota
19 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Lisa Roberts
7 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Kelsey CASTRO
5 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Jenn PROCHE
7 Juventus TTT Provincials Open Men
21 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 1/2 Higuchi Masa
1 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 1/2 Owen DOUGAL
11 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 1/2/3 CASTRO Kelsey
1 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 1/2/3 LEMISKI Meghan
DNF Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 MATHEUSIK Joshua
20 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 BACHMAN Jay
3 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 BOILEAU Daniel
2 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 Topilko Brent
1 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 Kinniburgh Jackson
3 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) U17/U15 KENDE Anthony
1 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) U17/U15 Kinniburgh Reid
DNF Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 HUNTER Simon
20 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 KAY Alexander
14 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 Stringer David
8 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 BHARDWAJ Suchaet
25 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 5 Blonski Bill
18 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 5 RICHARD Rick
DNS Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 4/5 REABURN Jennifer
7 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 4/5 BUCKLEY Hilary
2 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 1/2 Owen DOUGAL
DNS Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 4/5 REABURN Jennifer
5 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 4/5 LAPIERRE Rosalie
4 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 4/5 BUCKLEY Hilary
7 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 1/2/3 LEMISKI Meghan
2 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) U15 Kinniburgh Reid
1 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) U17 KENDE Anthony
22 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 Topilko Brent
17 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 MATHEUSIK Joshua
13 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 BACHMAN Jay
12 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 BOILEAU Daniel
3 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 Kinniburgh Jackson
21 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 4 KAY Alexander
25 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 5 Blonski Bill
21 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 5 RICHARD Rick
10 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 4/5 BUCKLEY Hilary
9 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 4/5 LAPIERRE Rosalie
6 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 4/5 GILMORE Jeanie
31 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 Blonski Bill
14 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 RICHARD Rick
12 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 Kinniburgh Reid
DNS Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 SAMETZ Michael
31 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 KENZIE Jeffrey
26 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 KAY Alexander
22 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 Stringer David
21 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 BHARDWAJ Suchaet
19 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 HUNTER Simon
5 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 1/2/3 LEMISKI Meghan
DNF Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 Kinniburgh Jackson
23 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 Topilko Brent
19 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 MATHEUSIK Joshua
3 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 BACHMAN Jay
1 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 BOILEAU Daniel
12 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 1/2 Owen DOUGAL
DNF Stieda Classic- Criterium Women Category 4/5 Jennifer REABURN
6 Stieda Classic- Criterium Women Category 4/5 Kelsey CASTRO
3 Stieda Classic- Criterium Women 1/2/3 Samantha Hargreaves
8 Stieda Classic- Criterium Category 5 David Stringer
12 Stieda Classic- Criterium Category 4 Suchaet Bhardwaj
7 Stieda Classic- Criterium Category 4 Simon HUNTER
1 Stieda Classic- Criterium Category 4 Joshua MATHEUSIK
8 Stieda Classic- Criterium Category 3 Brent Topilko
5 Stieda Classic- Criterium Category 3 Masa Higuchi
8 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 Jackson Kinniburgh
5 Stieda Classic- Road Race Women Category 4/5 Jennifer PROCHE
4 Stieda Classic- Road Race Women 1/2/3 Samantha Hargreaves
16 Stieda Classic- Road Race Category 5 David Stringer
DNF Stieda Classic- Road Race Category 4 Suchaet Bhardwaj
DNF Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Andrew Rockwell
11 Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Jason Proche
2 Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Jackson Kinniburgh
DNF Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 4 Men Joshua MATHEUSIK
22 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 4 Men Thomas Hargreaves
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 4 Men Daniel BOILEAU
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Women 1/2/3 Meghan LEMISKI
1 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Women 1/2/3 Samantha Hargreaves
19 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Jason Proche
17 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Jackson Kinniburgh
14 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Dougal Owen
27 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 3 Men Brent Topilko
17 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 3 Men Masa Higuchi
5 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 1/2/3 Samantha Hargreaves
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 1/2/3 Meghan LEMISKI
14 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 4 Thomas Hargreaves
5 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 4 Daniel BOILEAU
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 4 Joshua MATHEUSIK
18 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Kelsey CASTRO
13 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Jeanie GILMORE
9 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Hilary BUCKLEY
4 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Jenn PROCHE
3 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Jennifer REABURN