Team Niklas

Event Category Name
53 Dark Knight Cross Category B David Pick
45 Dark Knight Cross Category C Gavin Creighton
10 Dark Knight Cross Category C Alan Yee
9 Bergen Hills Road Race Cat 4 David Pick
6 Bergen Hills Road Race Cat 4 Joel Goralski
5 Bergen Hills Road Race Cat 4 Robert Starkey
2 Bergen Hills Road Race Cat 4 Stephen Lund
20 Bergen Hills Road Race Cat 5 Gavin Creighton
18 Bergen Hills Road Race Cat 5 Alan Yee
5 Bergen Hills Road Race Cat 5 Ryan Barr
3 Bergen Hills Road Race Cat 5 Bryon Howard
5 Jason Lapierre Stage Race - Omnium Cat 4 David Pick
4 Jason Lapierre Stage Race - Omnium Cat 4 Joel Goralski
5 Jason Lapierre Stage Race - Omnium Cat 5 Bryon Howard
4 Jason Lapierre Stage Race - Omnium Cat 5 Ryan Barr
13 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 4 Joel Goralski
10 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 4 Stephen Lund
8 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 4 Robert Starkey
7 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 4 David Pick
13 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 5 Ian Dewolfe
11 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 5 Bryon Howard
8 Speed Theory Speed Fest Crit Cat 5 Ryan Barr
8 Jason Lapierre Provincial ITT Cat 4 Joel Goralski
23 Jason Lapierre Provincial ITT Cat 5 Bryon Howard
12 Jason Lapierre Provincial ITT Cat 5 Ian Dewolfe
4 Jason Lapierre Provincial ITT Cat 5 Ryan Barr
17 Provincial RR Championships Cat 4 Robert Starkey
8 Provincial RR Championships Cat 4 Stephen Lund
DNF The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 5 Gavin Creighton
DNF The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 5 Ian Dewolfe
10 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 5 Carlos Bonilla
7 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 5 P.Ryan Barr
4 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 5 Robert Starkey
20 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 4 Joel Goralski
16 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 4 Stephen Lund
The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 5 David Pick
The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 5 P. Ryan Barr
6 The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 5 Carlos Bonilla
3 The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 5 Robert Starkey
The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 4 Joel Goralski
The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 4 Stephen Lund
15 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 4 Stephen Lund
12 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 4 Joel Goralski
9 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 5 P. Ryan Barr
5 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 5 Robert Starkey
4 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 5 Carlos Bonilla
DNF The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 Ian Dewolfe
The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 Gavin Creighton
The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 P.Ryan Barr
7 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 Carlos Bonilla
6 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 David Pick
3 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 5 Robert Starkey
20 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 4 Joel Goralski
10 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 4 Stephen Lund
DNF Stampede Road Race Master B Darren NIELSEN
5 Banff Bike Fest - Tunnel Mtn. RR Cat 4 Stephen Lund
11 Banff Bike Fest - Lezyne Criterium Cat 4 Stephen Lund
1 Banff Bike Fest - Lezyne Criterium Cat 4 Brian Green
6 Banff Bike Fest - Lezyne Criterium Cat 5 Robert Starkey
11 Banff Bike Fest - ITT Cat 5 Ian Dewolfe
4 Banff Bike Fest - ITT Cat 5 Joel Goralski
13 Banff Bike Fest - ITT Cat 4 Brian Green
7 Banff Bike Fest - ITT Cat 4 Stephen Lund
4 Banff Bike Fest - Surprise Corner Prologue Cat 4 Stephen Lund
4 Banff Bike Fest - Surprise Corner Prologue Cat 5 Joel Goralski
57 Organ Grinder Marathon (MA #3) Open Men Robert Starkey
7 Iron Lung XC (XC #4) SPORT WOMEN Sky MITCHELL
7 Iron Lung XC (XC #4) NOVICE MEN Robert Starky
34 Pigeon Lake Road Race Cat 5 Alan Yee
29 Pigeon Lake Road Race Cat 5 Ian Dewolfe
22 Pigeon Lake Road Race Cat 5 Carlos Bonila
18 Pigeon Lake Road Race Cat 5 Robert Starkey
13 Pigeon Lake Road Race Cat 5 Joel Goralski
11 Pigeon Lake Road Race Cat 5 P. Ryan Berr
7 Pigeon Lake Road Race Cat 5 David Pick
8 Incredibilus Velocitus ITT Cat 4 Stephen Lund
19 Incredibilus Velocitus ITT Cat 5 Ian Dewolfe
6 Incredibilus Velocitus ITT Cat 5 Joel Goralski
40 Trans Stony Marathon (MA #1) Solo Men Carlos Bonilla
13 Bacon XC (XC #3) EXPERT MEN Carlos Bonilla
20 Velocity Stage Race - GC Cat 5 Robert Starkey
17 Velocity Stage Race - GC Cat 5 P. Ryan Barr
16 Velocity Stage Race - GC Cat 5 Cameron Hyder
7 Velocity Stage Race - GC Cat 5 Joel Goralski
12 Velocity Stage Race - GC Cat 4 Stephen Lund
26 Velocity Stage Race - RR Cat 5 Robert Starkey
20 Velocity Stage Race - RR Cat 5 Cameron Hyder
16 Velocity Stage Race - RR Cat 5 Ryan P. Barr
13 Velocity Stage Race - RR Cat 5 Joel Goralski
9 Velocity Stage Race - RR Cat 4 Stephen Lund
24 Velocity Stage Race - Crit Cat 5 Ryan P. Barr
20 Velocity Stage Race - Crit Cat 5 Cameron Hyder
15 Velocity Stage Race - Crit Cat 5 Joel Goralski
13 Velocity Stage Race - Crit Cat 5 Robert Starkey
13 Velocity Stage Race - Crit Cat 4 Stephen Lund
19 Velocity Stage Race - ITT Cat 4 Stephen Lund
37 Velocity Stage Race - ITT Cat 5 Robert Starkey
28 Velocity Stage Race - ITT Cat 5 Cameron Hyder
9 Velocity Stage Race - ITT Cat 5 Joel Goralski