Independent

Event Category Name
DNS Pumphouse Cross SPORT MEN Mark SELANDERS
22 Pumphouse Cross SPORT MEN Ben Guerard
12 Pumphouse Cross SPORT MEN Adrian Campbell
5 Pumphouse Cross SPORT MEN Guy Cote
32 Pumphouse Cross EXPERT MEN Yoeri GEERITS
27 Pumphouse Cross EXPERT MEN Alexander KOLESOV
11 Pumphouse Cross EXPERT MEN Derek Anderson
4 Pumphouse Cross Open Women Amanda Harwood
20 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Kimberly SNIDER
9 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Amy ELLETT
2 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Mallory HUGHES
30 Pumphouse Cross NOVICE MEN Seth LEON
21 Pumphouse Cross NOVICE MEN Lanny DONDE
15 Pumphouse Cross NOVICE MEN Aryeh Rosenberg
14 Pumphouse Cross NOVICE MEN Colin Sproule
11 Pumphouse Cross NOVICE MEN Aristotle SARANTIS
9 Pumphouse Cross NOVICE MEN Marc AFFELD
7 Pumphouse Cross NOVICE MEN Chris WEBSTER
2 Pumphouse Cross NOVICE MEN Jamie Grant
22 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 VALE Talon
15 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 Brandrick Rob
12 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 ZANIN Harrison
20 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 5 STRONG Justin
14 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 5 BONILLA Carlos
16 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 VALE Talon
5 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 4 ZANIN Harrison
18 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 5 STRONG Justin
16 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 5 BONILLA Carlos
30 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 WAGNER Kevin
28 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 LYNCH Nathan
22 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 STRONG Justin
21 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 BONILLA Carlos
13 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 SMITH Casey
10 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 ZANIN Harrison
20 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 Brandrick Rob
11 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 GIESBRECHT Dean
4 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 VALE Talon
29 Stieda Classic- Criterium Category 5 Suresh Reddy
30 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 Dan Wood
27 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 David MILLER
4 Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Dan Wood
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 5 Men Gilles CHAMPAGNE
35 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 5 Men Gilles CHAMPAGNE
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Elana TAUB
1 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Para Derek Zaplotinsky