Cyclemeisters/Bow Cycle

Event Category Name
DNS Puncheur EXPERT MEN Daniel CHAN
DNF Puncheur EXPERT MEN Darrell Wiebe
24 Puncheur EXPERT MEN Andy Holmwood
6 Puncheur EXPERT MEN Ed Garvin
2 Puncheur EXPERT MEN Peyton WIEBE
5 Puncheur Open Women Bridget Linder
DNS Puncheur Open Men Niels Van Ommeren
DNS Puncheur Open Men Mark Knoll
DNF Puncheur Open Men Paul Martin
11 Puncheur Open Men David Roberts
6 Puncheur SPORT WOMEN Nico KNOLL
1 Puncheur SPORT MEN Ryder KNOLL
DNF United in Cross Epert Men Daniel CHAN
28 United in Cross Epert Men Andy Holmwood
7 United in Cross Epert Men Darrell Wiebe
4 United in Cross Epert Men Ed Garvin
1 United in Cross Epert Men Peyton WIEBE
15 United in Cross Open Men Mark Knoll
12 United in Cross Open Men David Roberts
8 United in Cross Open Men Paul Martin
4 United in Cross Open Women Bridget Linder
1 United in Cross SPORT MEN Ryder KNOLL
2 United in Cross SPORT WOMEN Nico KNOLL
32 Hardcore Hop 'N' Hurl EXPERT MEN Jeremy Kitson
17 Hardcore Hop 'N' Hurl EXPERT MEN Aric Hartley
11 Hardcore Hop 'N' Hurl EXPERT MEN Ed Garvin
4 Hardcore Hop 'N' Hurl EXPERT MEN Jamie WEIKUM
7 Hardcore Hop 'N' Hurl Open Women Bridget Linder
16 Hardcore Hop 'N' Hurl Open Men Niels Van Ommeren
15 Hardcore Hop 'N' Hurl Open Men David Roberts
12 Hardcore Hop 'N' Hurl Open Men Paul Martin
DNS Hardcore Hop 'N' Hurl SPORT WOMEN Diane Bowles
8 Hardcore Hop 'N' Hurl SPORT WOMEN Shannon Gordon
13 Hardcore Hop 'N' Hurl NOVICE MEN Isaac Hartley
DNS Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Dan CHAN
DNF Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Aric Hartley
29 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Jeremy Kitson
27 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Ryder KNOLL
21 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Andy Holmwood
12 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Ed Garvin
7 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross EXPERT MEN Jamie WEIKUM
4 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross Open Women Bridget Linder
16 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross Open Men Niels Van Ommeren
15 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross Open Men David Roberts
12 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross Open Men Paul Martin
DNF Jim Horner Grand Prix of Cyclocross SPORT WOMEN Diane Bowles
10 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross SPORT WOMEN Stacy Lockerbie
1 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross SPORT WOMEN Nico KNOLL
24 Jim Horner Grand Prix of Cyclocross NOVICE MEN Isaac Hartley
12 ERTC School of Cross SPORT WOMEN Diane Bowles
13 ERTC School of Cross EXPERT MEN Aric Hartley
12 ERTC School of Cross EXPERT MEN Michael Brewster
11 ERTC School of Cross EXPERT MEN Ed Garvin
7 ERTC School of Cross EXPERT MEN Darrell Wiebe
5 ERTC School of Cross EXPERT MEN Peyton WIEBE
1 ERTC School of Cross EXPERT MEN Jamie WEIKUM
15 ERTC School of Cross NOVICE MEN Isaac Hartley
10 Redbike Tubs on Tubs Cross SPORT WOMEN Nadine Hartley
7 Redbike Tubs on Tubs Cross SPORT WOMEN Jane Martin
15 Redbike Tubs on Tubs Cross Open Men David Roberts
7 Redbike Tubs on Tubs Cross Open Men Paul Martin
DNF Redbike Tubs on Tubs Cross EXPERT MEN Aric Hartley
12 Redbike Tubs on Tubs Cross EXPERT MEN Michael Brewster
7 Redbike Tubs on Tubs Cross EXPERT MEN Jamie WEIKUM
5 Redbike Tubs on Tubs Cross EXPERT MEN Ed Garvin
24 Redbike Tubs on Tubs Cross NOVICE MEN Isaac Hartley
20 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Nico KNOLL
16 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Nadine Hartley
15 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Anabelle Thomas
11 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Diane Bowles
8 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Tanya Hopping
4 bicisport Cyclocross Race Open Women Bridget Linder
18 bicisport Cyclocross Race Open Men Craig DeBellefeuille
15 bicisport Cyclocross Race Open Men Mark Knoll
35 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Dan CHAN
34 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Jeremy Kitson
29 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Jon Arne Enevoldsen
20 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Aric Hartley
15 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Ed Garvin
13 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Michael Brewster
8 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Peyton WIEBE
3 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Jamie WEIKUM
24 bicisport Cyclocross Race SPORT MEN Stefan Kendel
13 bicisport Cyclocross Race SPORT MEN Bob Grunewald
8 bicisport Cyclocross Race SPORT MEN Lee BUTLER
7 bicisport Cyclocross Race SPORT MEN Ryder KNOLL
19 bicisport Cyclocross Race NOVICE MEN Isaac Hartley
17 RMCC Provincial Cross Championships Open Women Shannon Gordon
6 RMCC Provincial Cross Championships Open Women Bridget Linder
28 RMCC Provincial Cross Championships Open Men Titus CHAN
22 RMCC Provincial Cross Championships Open Men Peyton WIEBE
4 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 55-64 Jon Arne Enevoldsen
29 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Bob Grunewald
19 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Lee BUTLER
15 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Cody Gordon
13 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Darrell Wiebe
8 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Ed Garvin
7 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Michael Brewster
3 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Paul Martin
2 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Craig DeBellefeuille
37 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Stefan Kendel
30 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Dan CHAN
25 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Aric Hartley
20 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Dion Clark
13 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Ryan Hopping
6 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 Mark Knoll
4 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 35-44 David Roberts
5 RMCC Provincial Cross Championships Masters Women (45) Jane Martin
10 RMCC Provincial Cross Championships Masters Women 35-44 Nadine Hartley
DNS 54Blue CX Race EXPERT MEN Dave Kennedy
27 54Blue CX Race EXPERT MEN Jon Arne Enevoldsen
23 54Blue CX Race EXPERT MEN Jeremy Kitson
15 54Blue CX Race EXPERT MEN Michael Brewster
13 54Blue CX Race EXPERT MEN Dion Clark
8 54Blue CX Race EXPERT MEN Darrell Wiebe
5 54Blue CX Race EXPERT MEN Jamie WEIKUM
3 54Blue CX Race EXPERT MEN Craig DeBellefeuille
2 54Blue CX Race EXPERT MEN Peyton WIEBE
DNS 54Blue CX Race Open Women Amy Woodward
10 54Blue CX Race Open Women Bridget Linder
20 54Blue CX Race SPORT WOMEN Julia MARTIN
18 54Blue CX Race SPORT WOMEN Jane Martin
7 54Blue CX Race SPORT WOMEN Nico KNOLL
5 54Blue CX Race SPORT WOMEN Tanya Hopping
DNF 54Blue CX Race Open Men Ryan Hopping
17 54Blue CX Race Open Men David Roberts
14 54Blue CX Race Open Men Paul Martin
13 54Blue CX Race Open Men Mark Knoll
34 54Blue CX Race SPORT MEN Stefan Kendel
14 54Blue CX Race SPORT MEN Lee BUTLER
10 54Blue CX Race SPORT MEN Ryder KNOLL
DNS DeadGoat Super Cross Open Women Amy Woodward
9 DeadGoat Super Cross Open Women Bridget Linder
16 DeadGoat Super Cross SPORT WOMEN Jane Martin
12 DeadGoat Super Cross SPORT WOMEN Nico KNOLL
9 DeadGoat Super Cross SPORT WOMEN Diane Bowles
5 DeadGoat Super Cross SPORT WOMEN Tanya Hopping
9 DeadGoat Super Cross Open Men Paul Martin
6 DeadGoat Super Cross Open Men Mark Knoll
DNS DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Dave Kennedy
34 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Craig DeBellefeuille
31 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Jeremy Kitson
25 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Dion Clark
12 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Michael Brewster
11 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Darrell Wiebe
8 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Peyton WIEBE
7 DeadGoat Super Cross EXPERT MEN Jamie WEIKUM
35 DeadGoat Super Cross SPORT MEN Stefan Kendel
16 DeadGoat Super Cross SPORT MEN Lee BUTLER
14 DeadGoat Super Cross SPORT MEN Ryder KNOLL
13 DeadGoat Super Cross SPORT MEN Robert Grunewald
16 DeadGoat Super Cross NOVICE MEN Micah EPP
3 DeadGoat Super Cross NOVICE MEN Quentin COWAN
4 MEC Edmonton Cyclocross SPORT WOMEN Diane Bowles
2 XCM Marathon Cross Junior Marathon Nico KNOLL
1 XCM Marathon Cross Junior Marathon Ryder KNOLL
XCM Marathon Cross Team Relay Dave Kennedy
2 XCM Marathon Cross Team Relay Amy Woodward
XCM Marathon Cross Team Relay Ed Garvin
1 XCM Marathon Cross Team Relay Craig DeBellefeuille
14 XCM Marathon Cross Half Marathon Stacy Lockerbie
8 XCM Marathon Cross Half Marathon Bridget Linder
7 XCM Marathon Cross Half Marathon Aric Hartley
3 XCM Marathon Cross Half Marathon Jeremy Kitson
2 XCM Marathon Cross Half Marathon Paul Martin
1 XCM Marathon Cross Half Marathon Mark Knoll
34 XCM Marathon Cross Marathon Stefan Kendel
14 XCM Marathon Cross Marathon Jon Arne Enevoldsen
3 XCM Marathon Cross Marathon Niels Van Ommeren
5 MEC Calgary Cyclocross Race Open Women Bridget Linder
12 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT WOMEN Jane Martin
5 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT WOMEN Tanya Hopping
4 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT WOMEN Nico KNOLL
6 MEC Calgary Cyclocross Race Open Men Paul Martin
5 MEC Calgary Cyclocross Race Open Men Mark Knoll
18 MEC Calgary Cyclocross Race EXPERT MEN Jeremy Kitson
12 MEC Calgary Cyclocross Race EXPERT MEN Ed Garvin
21 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT MEN Robert Grunewald
18 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT MEN Ryder KNOLL
14 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT MEN Daniel CHAN
2 MEC Calgary Cyclocross Race SPORT MEN Dan SEIBEL
33 MEC Calgary Cyclocross Race NOVICE MEN Kelvin Ng
DNS Pedalhead ITT MEN CATEGORY 3 Kevin Bowles
1 Pedalhead ITT MEN CATEGORY 3 Dan SEIBEL
2 Pedalhead ITT Women Open Diane Bowles
1 Pedalhead ITT Para - Women Suzanna TANGEN
12 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Titus CHAN
8 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Craig DeBellefeuille
7 Pedalhead Roadworks Criterium Category 3 Men Lee BUTLER
12 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2/3 Women Diane Bowles
12 Pedalhead Roadworks Criterium Category 4 Men Patrick MCMAHON
13 Pedalhead Roadworks Criterium Category 5 Men Yvon Lemieux
14 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 5 Yvon Lemieux
12 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 5 Tyson MACDONALD
9 Peloton Double Down - No Limits Crit Woman 4/5 Shawna Donaldson
DNS Peloton Double Down - No Limits Crit Category 4 Dan SEIBEL
16 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 4 David BURDON
6 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 4 Patrick MCMAHON
4 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 4 Peyton WIEBE
21 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 3 Lee BUTLER
20 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 3 Reid Cummings
7 Peloton Double Down - No Limits Crit Women 1/2/3 Shannon Gordon
6 Peloton Double Down - No Limits Crit Women 1/2/3 Diane Bowles
6 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 1/2 Titus CHAN
DNF Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 5 Yvon Lemieux
12 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 5 Tyson MACDONALD
24 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 4 David BURDON
8 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 4 Patrick MCMAHON
2 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 4 Peyton WIEBE
1 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 4 Dan SEIBEL
16 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 3 Reid Cummings
8 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 3 Lee BUTLER
11 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 1/2 Titus CHAN
15 ERTC Criterium Provincial Championships Category 5 Yvon Lemieux
15 ERTC Criterium Provincial Championships Category 3 Reid Cummings
8 ERTC Criterium Provincial Championships Category 3 Lee BUTLER
5 ERTC Criterium Provincial Championships Women 1/2/3 Diane Bowles
2 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Women 50-59 Diane Bowles
3 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Women 40-49 Shannon Gordon
18 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 50-59 Jon Arne
16 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 50-59 Ed Garvin
DNF Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Tyson MACDONALD
34 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Cody Gordon
33 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Jeremy Kitson
25 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Lee BUTLER
1 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Craig DeBellefeuille
7 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 30-39 Dan SEIBEL
12 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Points Race : CBTL Trackfest Overall OM Group A Reid Cummings
6 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Points Race : CBTL Trackfest Overall OM Group A Craig DeBellefeuille
13 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Points Race Group A Reid Cummings
6 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Points Race Group A Craig DeBellefeuille
10 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race Group A Reid Cummings
4 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race Group A Craig DeBellefeuille
10 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race Group A Reid Cummings
5 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race Group A Craig DeBellefeuille
9 CBTL Trackfest Scratch Race Group A Reid Cummings
7 CBTL Trackfest Scratch Race Group A Craig DeBellefeuille
12 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Overall OM Group A Reid Cummings
6 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race : CBTL Trackfest Overall OM Group A Craig DeBellefeuille
9 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race Group A Reid Cummings
3 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race Group A Craig DeBellefeuille
2 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race : CBTL Trackfest Elimination Race Group A Willy Gonzalez
11 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race Group A Reid Cummings
5 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race Group A Craig DeBellefeuille
2 CBTL Trackfest Scratch Race : CBTL Trackfest Tempo Race Group A Willy Gonzalez
11 CBTL Trackfest Scratch Race Group A Reid Cummings
3 CBTL Trackfest Scratch Race Group A Craig DeBellefeuille
2 CBTL Trackfest Scratch Race Group A Willy Gonzalez
20 Canada Day Crit Category 5 Yvon Lemieux
19 Canada Day Crit Category 3 Reid Cummings
8 Canada Day Crit Women 1/2/3 Diane Bowles
10 Edmonton Omnium overall Group A Reid Cummings
3 Edmonton Omnium overall Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium overall Group A Willy Gonzalez
9 Edmonton Omnium Elimination Race Group A Reid Cummings
3 Edmonton Omnium Elimination Race Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium Elimination Race Group A Willy Gonzalez
11 Edmonton Omnium Tempo Race Group A Reid Cummings
5 Edmonton Omnium Tempo Race Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium Tempo Race Group A Willy Gonzalez
11 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Reid Cummings
3 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Willy Gonzalez
13 Edmonton Omnium Scratch Race : Edmonton Omnium Tempo Race U15/U17 Anabelle Thomas
6 Edmonton Omnium Scratch Race : Edmonton Omnium Tempo Race U15/U17 Micah EPP
11 Edmonton Omnium Scratch Race : Edmonton Omnium Tempo Race Group A Reid Cummings
3 Edmonton Omnium Scratch Race : Edmonton Omnium Tempo Race Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium Scratch Race : Edmonton Omnium Tempo Race Group A Willy Gonzalez
13 Edmonton Omnium Scratch Race U15/U17 Anabelle Thomas
6 Edmonton Omnium Scratch Race U15/U17 Micah EPP
11 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Reid Cummings
3 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Craig DeBellefeuille
2 Edmonton Omnium Scratch Race Group A Willy Gonzalez
1 Velocity ITT Category 4 Patrick MCMAHON
1 Velocity ITT Category 3 Don King
2 Velocity ITT Women 1/2/3 Diane Bowles
1 Ghost of Gravel Race Friendly Ghost Men (78K) Niels van
96 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Cody Gordon
85 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Jeremy Kitson
83 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) David BURDON
69 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Aric Hartley
68 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Jon Arne
52 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Jamie WEIKUM
29 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Craig DeBellefeuille
28 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Michael Brewster
20 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Paul Martin
17 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Cornelis SINKE
13 CIS Youth Track Provincials Omnium U15/U17 Anabelle Thomas
6 CIS Youth Track Provincials Omnium U15/U17 Micah EPP
DNS CIS Youth Track Provincials Omnium U13 Men William Lemieux
3 CIS Youth Track Provincials Omnium U13 Men Sabastian Cramer
2 CIS Youth Track Provincials Omnium U13 Men Joseph DiStefano
2 CIS Youth Track Provincials Omnium U15 Women Annabelle THOMAS
DNS CIS Youth Track Provincials Omnium U17 Men Peyton WIEBE
4 CIS Youth Track Provincials Omnium Junior Men Jp Cummings
3 CIS Youth Track Provincials Omnium Junior Men Gavin THOMAS
13 CIS Youth Track Provincials Scratch Race U15/U17 Anabelle Thomas
6 CIS Youth Track Provincials Scratch Race U15/U17 Micah EPP
DNS CIS Youth Track Provincials Scratch Race U13 Men William Lemieux
3 CIS Youth Track Provincials Scratch Race U13 Men Sabastian Cramer
2 CIS Youth Track Provincials Scratch Race U13 Men Joseph DiStefano
2 CIS Youth Track Provincials Scratch Race U15 Women Annabelle THOMAS
DNS CIS Youth Track Provincials Scratch Race U17 Men Peyton WIEBE
4 CIS Youth Track Provincials Scratch Race Junior Men Jp Cummings
3 CIS Youth Track Provincials Scratch Race Junior Men Gavin THOMAS
13 CIS Youth Track Provincials Points race U15/U17 Anabelle Thomas
6 CIS Youth Track Provincials Points race U15/U17 Micah EPP
DNS CIS Youth Track Provincials Points race U13 Men William Lemieux
3 CIS Youth Track Provincials Points race U13 Men Sabastian Cramer
2 CIS Youth Track Provincials Points race U13 Men Joseph DiStefano
2 CIS Youth Track Provincials Points race U15 Women Annabelle THOMAS
DNS CIS Youth Track Provincials Points race U17 Men Peyton WIEBE
4 CIS Youth Track Provincials Points race Junior Men Jp Cummings
3 CIS Youth Track Provincials Points race Junior Men Gavin THOMAS
13 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U15/U17 Anabelle Thomas
6 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U15/U17 Micah EPP
DNS CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U13 Men William Lemieux
3 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U13 Men Sabastian Cramer
2 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U13 Men Joseph DiStefano
2 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U15 Women Annabelle THOMAS
DNS CIS Youth Track Provincials Kilo/500m U17 Men Peyton WIEBE
4 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m Junior Men Jp Cummings
3 CIS Youth Track Provincials Kilo/500m Junior Men Gavin THOMAS
4 CABA Individual Time Trial Para Suzanna TANGEN
9 CABA Individual Time Trial Category 4 Patrick Patrick MCMAHON
2 CABA Individual Time Trial Women 1/2/3 Diane Bowles
10 RMCC Road Festival Road Race U15/U17 Anabelle THOMAS
5 RMCC Road Festival Road Race U15/U17 Micah EPP
DNF RMCC Road Festival Road Race Category 5 MACDONALD Tyson MACDONALD
19 RMCC Road Festival Road Race Category 5 LEMIEUX Yvon LEMIEUX
2 RMCC Road Festival Road Race Category 5 WIEBE Peyton WIEBE
DNF RMCC Road Festival Road Race Category 4 KITSON Jeremy
DNF RMCC Road Festival Road Race Category 4 BURDON David
14 RMCC Road Festival Road Race Category 4 MCMAHON Patrick
10 RMCC Road Festival Road Race Category 4 SEIBEL Dan
DNS RMCC Road Festival Road Race Category 3 Lof Lars
DNF RMCC Road Festival Road Race Category 3 BUTLER Lee
DNF RMCC Road Festival Road Race Category 3 King Don
5 RMCC Road Festival Road Race Category 3 CHAN Titus
8 RMCC Road Festival Road Race Women 1/2/3 BOWLES Diane BOWLES
13 RMCC Road Festival Hill Climb U15/U17 Anabelle Thomas
6 RMCC Road Festival Hill Climb U15/U17 Micah EPP
DNS RMCC Road Festival Hill Climb Category 5 Tyson MACDONALD
2 RMCC Road Festival Hill Climb Category 5 Peyton WIEBE
23 RMCC Road Festival Hill Climb Category 4 David David BURDON
10 RMCC Road Festival Hill Climb Category 4 Dan Dan SEIBEL
9 RMCC Road Festival Hill Climb Category 4 Jeremy Jeremy KITSON
6 RMCC Road Festival Hill Climb Category 4 Patrick Patrick MCMAHON
12 RMCC Road Festival Hill Climb Category 3 Don King
1 RMCC Road Festival Hill Climb Category 3 Titus CHAN
7 RMCC Road Festival Criterium U15/U17 THOMAS Anabelle
3 RMCC Road Festival Criterium U15/U17 EPP Micah
DNF RMCC Road Festival Criterium Category 5 MACDONALD Tyson
22 RMCC Road Festival Criterium Category 5 LEMIEUX Yvon
11 RMCC Road Festival Criterium Category 5 WIEBE Darrell
8 RMCC Road Festival Criterium Category 5 WIEBE Peyton
6 RMCC Road Festival Criterium Woman 4/5 GORDON Shannon
32 RMCC Road Festival Criterium Category 4 GORDON Cody
21 RMCC Road Festival Criterium Category 4 BURDON David
20 RMCC Road Festival Criterium Category 4 MCMAHON Patrick
2 RMCC Road Festival Criterium Category 4 SEIBEL Dan
DNS RMCC Road Festival Criterium Category 3 Cummings Reid
DNS RMCC Road Festival Criterium Category 3 CUMMINGS John
28 RMCC Road Festival Criterium Category 3 King Don
25 RMCC Road Festival Criterium Category 3 CHAN Titus
12 RMCC Road Festival Criterium Category 3 BUTLER Lee
8 RMCC Road Festival Criterium Women 1/2/3 BOWLES Diane
21 RMCC Road Festival Criterium Category 1/2 DeBellefeuille Craig
DNF BICISport Criterium Category 5 Gavin THOMAS
18 BICISport Criterium Category 5 Yvon Lemieux
16 BICISport Criterium Category 5 Tyson MACDONALD
15 BICISport Criterium Category 5 Tim Johnson
DNS BICISport Criterium Category 3 Kevin Bowles
14 BICISport Criterium Category 3 Paul Martin
10 BICISport Criterium Category 3 Titus CHAN
7 BICISport Criterium Women 1/2/3 Diane Bowles
19 BICISport Criterium Sat Category 5 MACDONALD Tyson
17 BICISport Criterium Sat Category 5 LEMIEUX Yvon
17 BICISport Criterium Sat Category 5 JOHNSON Tim
5 BICISport Criterium Sat Category 5 SEIBEL Dan
7 BICISport Criterium Sat Women 4/5 THOMAS Anabelle
6 BICISport Criterium Sat Women 4/5 GORDON Shannon
20 BICISport Criterium Sat Category 4 GORDON Cody
17 BICISport Criterium Sat Category 4 MCMAHON Patrick
13 BICISport Criterium Sat Category 4 BURDON David
4 BICISport Criterium Sat Category 4 BUTLER Lee
4 BICISport Criterium Sat Category 3 CHAN Titus
6 BICISport Criterium Sat Women 1/2/3 BOWLES Diane
9 BICISport Criterium Sat Category 1/2 DeBellefeuille Craig
DNF Stieda Classic Criterium Sun Category 5 Gavin THOMAS
18 Stieda Classic Criterium Sun Category 5 Yvon Lemieux
16 Stieda Classic Criterium Sun Category 5 Tyson MACDONALD
15 Stieda Classic Criterium Sun Category 5 Tim Johnson
DNS Stieda Classic Criterium Sun Category 3 Kevin Bowles
14 Stieda Classic Criterium Sun Category 3 Paul Martin
10 Stieda Classic Criterium Sun Category 3 Titus CHAN
7 Stieda Classic Criterium Sun Women 1/2/3 Diane Bowles
DNF Steida Classic Omnium Women 4/5 Shannon GORDON,
4 Steida Classic Omnium Women 1/2/3 Diane BOWLES,