Synergy Racing

Event Category Name
29 Pumphouse Cross SPORT MEN Dominic Orsler
4 Pumphouse Cross EXPERT MEN Darwin Orsler
10 Pumphouse Cross Open Women Shawna Donaldson
3 Pumphouse Cross SPORT WOMEN Isabelle Orsler
20 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 1/2 Macdonald Mark
13 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 1/2 McConnell Mark
2 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 1/2 CRANE Robert
4 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 1/2/3 MACARTHUR Sarah
DNF Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 WALSH CP
4 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 3 LOUIS Spencer
DNS Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 Tsuyuhara Kunio
10 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 4 Baril Mark
22 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Category 5 SIED Nebil
9 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 4/5 ZLATKOVIC Genevieve
2 Tour de Bowness Day 3 (Criterium) Women 4/5 Donaldson Shawna
15 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 1/2 CRANE Robert
4 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 1/2 McConnell Mark
8 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 4/5 ZLATKOVIC Genevieve
2 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 4/5 Donaldson Shawna
2 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Women 1/2/3 MACARTHUR Sarah
10 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 WALSH CP
2 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 3 LOUIS Spencer
17 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 4 Baril Mark
23 Tour de Bowness Day 2 (Hill Climb) Category 5 SIED Nebil
14 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 4/5 ZLATKOVIC Genevieve
4 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 4/5 Donaldson Shawna
23 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 5 SIED Nebil
15 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 4 Baril Mark
1 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Women 1/2/3 MACARTHUR Sarah
DNF Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 WALSH CP
8 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 3 LOUIS Spencer
DNF Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 1/2 McConnell Mark
5 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 1/2 NELSON Lee
4 Tour de Bowness Day 1 (Road Race) Category 1/2 CRANE Robert
4 Stieda Classic- Criterium U15/U17 F and M Marc Gauvin
18 Stieda Classic- Criterium Category 5 Mark Baril
18 Stieda Classic- Criterium Category 4 Kunio Tsuyuhara
3 Stieda Classic- Criterium Category 3 Cp Walsh
24 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 Andrew Cullingham
16 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 Spencer Louis
6 Stieda Classic- Criterium Category 1/2 Hayden MAYEUR
6 Stieda Classic- Road Race U15/U17 Women and Men Marc Gauvin
8 Stieda Classic- Road Race Category 5 Mark Baril
13 Stieda Classic- Road Race Category 4 Kunio Tsuyuhara
3 Stieda Classic- Road Race Category 4 Wyatt PETRYSHEN
DNF Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Hayden MAYEUR
DNF Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Robert Crane
DNF Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Spencer Louis
6 Stieda Classic- Road Race Category 1/2 Lee NELSON
22 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 5 Men Mark Baril
20 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 5 Men Garrick BRACKEN
17 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 5 Men Derek Bryczek
DNF Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT: Velocity Stage Race-CRIT: Velocity Stage Race-RR Category 4 Men Wyatt PETRYSHEN
41 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Hayden MAYEUR
37 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Spencer Louis
28 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 1/2 Robert Crane
26 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 4 Wyatt PETRYSHEN
34 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 5 Men Derek Bryczek
20 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 5 Men Garrick BRACKEN
11 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Category 5 Men Mark Baril
1 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Woman 4/5 Sarah MACARTHUR
3 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Para Kas DUONG
2 Velocity Stage Race- Day 1: Velocity Stage Race-ITT Para Kara DOUVILLE