PRW

Event Category Name
3 bicisport Cyclocross Race SPORT WOMEN Emily YOUNG
39 bicisport Cyclocross Race EXPERT MEN Colin Bastarache
13 bicisport Cyclocross Race NOVICE MEN Corey Holowaychuk
37 RMCC Provincial Cross Championships Masters Men 45-54 Corey Holowaychuk
3 RMCC Provincial Cross Championships Masters Women 35-44 Emily YOUNG
4 54Blue CX Race SPORT WOMEN Emily YOUNG
19 54Blue CX Race NOVICE MEN Corey Holowaychuk
3 DeadGoat Super Cross SPORT WOMEN Emily YOUNG
29 DeadGoat Super Cross NOVICE MEN Corey Holowaychuk
2 MEC Edmonton Cyclocross SPORT WOMEN Emily YOUNG
7 MEC Edmonton Cyclocross NOVICE MEN Joshua Jones
38 XCM Marathon Cross Marathon Joshua Jones
6 Pedalhead ITT Men Open Mark Faas
5 Pedalhead ITT Men Open Stephen Mundy
2 Pedalhead ITT MEN CATEGORY 5 Corey Holowaychuk
DNS Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Cameron McKnight
DNF Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Isa Amistad
13 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Aaron Schooler
10 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Michael Stickland
7 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2 Men Stephen Mundy
DNS Pedalhead Roadworks Criterium Category 3 Men Ross Wilson
22 Pedalhead Roadworks Criterium Category 3 Men Colin Bastarache
14 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2/3 Women Emily YOUNG
5 Pedalhead Roadworks Criterium Category 1/2/3 Women Chantell Widney 
20 Pedalhead Roadworks Criterium Category 4 Men Mark Makowsky
15 Pedalhead Roadworks Criterium Category 5 Men Corey Holowaychuk
3 Pedalhead Roadworks Criterium Category 5 Men Joshua Jones
13 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 5 Corey Holowaychuk
9 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 5 Joshua Jones
13 Peloton Double Down - No Limits Crit Category 1/2 Mark Faas
7 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 5 Joshua Jones
10 Peloton Double Down - The Show Down Crit Category 1/2 Mark Faas
DNF ERTC Criterium Provincial Championships Category 5 Joshua Jones
16 ERTC Criterium Provincial Championships Category 5 Corey Holowaychuk
10 ERTC Criterium Provincial Championships Category 4 Mark Makowsky
16 ERTC Criterium Provincial Championships Category 3 Colin Bastarache
1 ERTC Criterium Provincial Championships Category 3 Joe Stankevicius
3 ERTC Criterium Provincial Championships Women 1/2/3 Chantell Widney 
12 ERTC Criterium Provincial Championships Category 1/2 Mark Faas
10 ERTC Criterium Provincial Championships Category 1/2 Isa Amistad
6 ERTC Criterium Provincial Championships Category 1/2 Lukas Adomonis
5 ERTC Criterium Provincial Championships Category 1/2 Stephen Mundy
1 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Women 30-39 Emily YOUNG
26 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 40-49 Mark Makowsky
12 Stampede Road Race Master Provincial Championships Masters Men 30-39 Joshua Jones
12 Canada Day Crit Category 5 Joshua Jones
15 Canada Day Crit Category 3 Ross Wilson
2 Canada Day Crit Category 3 Joe Stankevicius
57 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Aaron Falkenberg
13 Ghost of Gravel Race Scary Ghost Men (118K) Stephen Mundy
4 CABA Individual Time Trial Category 5 Corey Corey HOLOWAYCHUK
DNS CABA Individual Time Trial Category 3 Ross Wilson
DNS CABA Individual Time Trial Category 1/2 Stephen Mundy
14 Steida Classic Omnium Category 4 Mark MAKOWSKY,
5 Steida Classic Omnium Category 3 Joe STANKEVICIUS,
DNF Steida Classic Omnium Category 1/2 Stephen MUNDY,