Redbike

Event Category Name
15 River Bend Cross Madness Expert Jean Valiquette
2 River Bend Cross Madness Expert Derek Chipping
13 Beans n' Barley Halloween CX Elite Ryan Hopping
2 Beans n' Barley Halloween CX Elite Matthew Krahn
22 Beans n' Barley Halloween CX Expert Jean Valiquette
6 Beans n' Barley Halloween CX Expert Derek Chipping
3 Beans n' Barley Halloween CX Open Women Shantel  Koenig
17 Brian Kullman Memorial CX Expert Jean Valiquette
6 Brian Kullman Memorial CX Expert Derek Chipping
4 Brian Kullman Memorial CX Open Women Shantel  Koenig
2 Brian Kullman Memorial CX Elite Matthew Krahn
DNF PRW Super Prestige EXPERT MEN Bruce Penner
15 PRW Super Prestige EXPERT MEN Mark Jung
6 PRW Super Prestige EXPERT MEN Derek Chipping
1 PRW Super Prestige Women Shantel  Koenig
DNF PRW Super Prestige SPORT MEN Isaac Penner
32 PRW Super Prestige SPORT MEN Paul Wyminga
13 PRW Super Prestige SPORT MEN Darcy Visscher
13 Lion's Den Cyclocross Provincials SPORT MEN Paul Wyminga
17 Lion's Den Cyclocross Provincials Master B Men Jean Valiquette
5 Lion's Den Cyclocross Provincials Master B Men Bruce Penner
20 Lion's Den Cyclocross Provincials Master A Men Noah Walt
10 Lion's Den Cyclocross Provincials Master A Men Derek Chipping
9 Lion's Den Cyclocross Provincials Master A Men Mark Jung
3 Lion's Den Cyclocross Provincials U17 Men Isaac Penner
4 Lion's Den Cyclocross Provincials Elite Women Shantel  Koenig
3 Lion's Den Cyclocross Provincials ELITE MEN Matthew Krahn
1 Remington Development's Cross for Kids Women Shantel  Koenig
8 Remington Development's Cross for Kids ELITE MEN Ryan Hopping
4 Remington Development's Cross for Kids ELITE MEN Matthew Krahn
6 Red Cross ELITE MEN Ryan Hopping
2 Red Cross Open Women Shantel  Koenig
19 Red Cross EXPERT MEN Jean Valiquette
17 Red Cross EXPERT MEN Derek Chipping
38 Red Cross SPORT MEN Paul Wyminga
23 Red Cross SPORT MEN Isaac Penner
22 Red Cross SPORT MEN Noah Walt
15 Red Cross SPORT MEN Darcy Visscher
5 Red Cross SPORT MEN Mark Jung
14 GP Jim Horner CX SPORT MEN Darcy Visscher
5 GP Jim Horner CX SPORT MEN Mark Jung
19 GP Jim Horner CX EXPERT MEN Jean Valiquette
15 GP Jim Horner CX EXPERT MEN Bruce Penner
13 GP Jim Horner CX EXPERT MEN Derek Chipping
7 GP Jim Horner CX Women/U15 Men Penner Isaac
3 GP Jim Horner CX Women/U15 Men Shantel  Koenig
8 GP Jim Horner CX ELITE MEN Ryan Hopping
11 Oval Cross Open Men Ryan Hopping
2 Oval Cross Open Men Matthew Krahn
7 Oval Cross EXPERT MEN Bruce Penner
3 Oval Cross Open Women Shantel  Koenig
6 Oval Cross SPORT MEN Mark Jung
3 Oval Cross SPORT MEN Derek Chipping
5 Dark Knight Cross Open A Ryan Hopping
44 Dark Knight Cross Category B Shantel  Koenig
24 Dark Knight Cross Category B Bruce Penner
5 Hop n Hurl Run (or walk) Watcha Brung Shantel  Koenig
5 Hop n Hurl Open Women Shantel  Koenig
6 Hop n Hurl SPORT MEN Derek Chipping
4 Hop n Hurl SPORT MEN Mark Jung
23 Hop n Hurl EXPERT MEN Bruce Penner
22 Hop n Hurl EXPERT MEN Jean Valiquette
Hop n Hurl ELITE MEN Matthew Krahn
Hop n Hurl ELITE MEN Ryan Hopping
16 School of Cross ELITE MEN Ryan Hopping
1 School of Cross ELITE MEN Matthew Krahn
4 School of Cross Open Women Shantel  Koenig
29 School of Cross EXPERT MEN Jean Valiquette
7 School of Cross SPORT MEN Chris Ring
3 School of Cross SPORT MEN Mark Jung
2 Hinton Marathon (MA #4) Long Course Open Female Shantel  Koenig
8 Provincial RR Championships Women Shantel  Koenig
1 Provincial RR Championships Cat 3 Matthew Krahn
3 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Cat 4 Matthew Krahn
7 The Niklas Group Tour de Bowness - Provincial Criterium Championships Women A/B Shantel  Koenig
2 The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Cat 4 Matthew Krahn
8 The Niklas GroupTour de Bowness - Omnium Women A Shantel  Koenig
9 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Women A/B Shantel  Koenig
1 The Niklas Goup Tour de Bowness - 3 up HC Cat 4 Matthew Krahn
2 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Cat 4 Matthew Krahn
10 The Niklas Group Tour de Bowness - RR Women A/B Shantel  Koenig
6 Organ Grinder Marathon (MA #3) Open Women Shantel  Koenig
26 Organ Grinder Marathon (MA #3) Open Men Chris Ring
7 Iron Lung XC (XC #4) Elite Women Shantel  Koenig
21 Iron Lung XC (XC #4) ELITE MEN Ryan  Hopping
10 Iron Lung XC (XC #4) ELITE MEN Matthew  Krahn
22 Pigeon Lake Road Race Women A/B Shantel  Koenig
8 Pigeon Lake Road Race Cat 4 Matthew Krahn
1 Giver-8-er (MA #2) Solo Women Shantel  Koenig
3 Trans Stony Marathon (MA #1) Solo Women Shantel  Koenig
43 Trans Stony Marathon (MA #1) Solo Men Sam Mothana
34 Trans Stony Marathon (MA #1) Solo Men Waleed Al-Rabeh
20 Trans Stony Marathon (MA #1) Solo Men Chris Ring
1 Bacon XC (XC #3) NOVICE WOMEN Andie Kreitz
DNF Bacon XC (XC #3) NOVICE MEN Paul Wyminga
10 Bacon XC (XC #3) NOVICE MEN Waleed Al-Rabeh
6 Bacon XC (XC #3) NOVICE MEN Sam Mothana
4 Bacon XC (XC #3) Elite Women Shantel  Koenig
DNF Bacon XC (XC #3) EXPERT MEN Bruce Penner
8 Bacon XC (XC #3) ELITE MEN Matthew Krahn
3 Perogy XC (XC #2) NOVICE WOMEN Andie Kreitz
27 Perogy XC (XC #2) NOVICE MEN Paul Wyminga
18 Perogy XC (XC #2) NOVICE MEN Sam Mothana
3 Perogy XC (XC #2) Elite Women Shantel  Koenig
13 Perogy XC (XC #2) EXPERT MEN Bruce Penner
5 Perogy XC (XC #2) ELITE MEN Matthew Krahn
3 Coulee Cruiser XC (XC #1) Elite Women Shantel  Koenig
4 Coulee Cruiser XC (XC #1) ELITE MEN Matthew Krahn
5 Velocity Stage Race - GC Cat 4 Matthew Krahn
7 Velocity Stage Race - GC Women Shantel  Koenig
8 Velocity Stage Race - RR Women A/B Shantel  Koenig
7 Velocity Stage Race - RR Cat 4 Matthew Krahn
6 Velocity Stage Race - Crit Women A/B Shantel  Koenig
2 Velocity Stage Race - Crit Cat 4 Matthew Krahn
6 Velocity Stage Race - ITT Women A/B Shantel  Koenig
6 Velocity Stage Race - ITT Cat 4 Matthew Krahn