Hardcore Cycling Club

Event Category Name
2 River Bend Cross Madness Open Women Karen Fedoruk
DNF Beans n' Barley Halloween CX Elite John Clark
9 Beans n' Barley Halloween CX Elite David Roberts
5 Beans n' Barley Halloween CX Elite Andre Sutton
8 Beans n' Barley Halloween CX Open Women Karen Fedoruk
2 Beans n' Barley Halloween CX Open Women Bridget Linder
DNF Brian Kullman Memorial CX Open Women Karen Fedoruk
1 Brian Kullman Memorial CX Open Women Bridget Linder
DNF Brian Kullman Memorial CX Elite Jonathan Benskin
13 Brian Kullman Memorial CX Elite John Clark
9 Brian Kullman Memorial CX Elite David Roberts
4 Brian Kullman Memorial CX Elite Andre Sutton
4 PRW Super Prestige ELITE MEN Andre Sutton
8 PRW Super Prestige Women Emily Lynes
1 Lion's Den Cyclocross Provincials Master B Men Mark Rumsey
3 Lion's Den Cyclocross Provincials Master A Men John Clark
2 Lion's Den Cyclocross Provincials Master A Men David Roberts
5 Lion's Den Cyclocross Provincials Elite Women Karen Fedoruk
2 Lion's Den Cyclocross Provincials Elite Women Bridget Linder
DNF Lion's Den Cyclocross Provincials ELITE MEN Jonathan Benskin
6 Lion's Den Cyclocross Provincials ELITE MEN Andre Sutton
9 Remington Development's Cross for Kids ELITE MEN Mark Rumsey
10 Red Cross Open Women Karen Fedoruk
3 Red Cross Open Women Bridget Linder
8 GP Jim Horner CX Women/U15 Men Karen Fedoruk
2 GP Jim Horner CX Women/U15 Men Bridget Linder
14 GP Jim Horner CX ELITE MEN David Roberts
10 GP Jim Horner CX ELITE MEN John Clark
9 GP Jim Horner CX ELITE MEN Mark Rumsey
7 GP Jim Horner CX ELITE MEN Peter  Knight
3 GP Jim Horner CX ELITE MEN Andre Sutton
9 Dark Knight Cross Open A Peter  Knight
9 Dark Knight Cross Open A Mark Rumsey
8 Dark Knight Cross Open A Andre Sutton
7 Dark Knight Cross Open A David Roberts
30 Dark Knight Cross Category B Kate  Aardal
26 Dark Knight Cross Category B Bridget Linder
3 Hop n Hurl Open Women Bridget Linder
9 Hop n Hurl ELITE MEN John Clark
8 Hinton Marathon (MA #4) Long Course Open Male Mike Blennerhassett
7 Hinton Marathon (MA #4) Long Course Open Male Steve Martins
3 Hinton Marathon (MA #4) Long Course Open Male Jonathan Benskin
3 Hinton Marathon (MA #4) Short Course Open Female Karen Fedoruk
15 Provincial RR Championships Cat 3 Mark Rumsey
4 DH #3 ADHRA Masters A Expert Todd Martin
4 DH #3 ADHRA Senior Sport Owain Bamforth
21 Iron Lung XC (XC #4) SPORT WOMEN Karen Fedoruk
42 Iron Lung XC (XC #4) SPORT MEN Derek MACKENZIE
4 Perogy XC (XC #2) NOVICE WOMEN Emily Lynes
26 Perogy XC (XC #2) SPORT MEN Derek MACKENZIE
25 Perogy XC (XC #2) SPORT MEN Brian Whatley
4 Perogy XC (XC #2) Elite Women Bridget Linder
7 Perogy XC (XC #2) EXPERT MEN Mark Rumsey
10 Perogy XC (XC #2) ELITE MEN Steve Martins
9 Perogy XC (XC #2) ELITE MEN David Roberts